Na de havo

Als je slaagt voor de havo heb je een aantal mogelijkheden. Je kunt naar het MBO, het HBO, doorstromen naar het vwo of een tussenjaar nemen. Wat je ook kiest, je zult je altijd op tijd moeten aanmelden en een studiecheck moeten doen. De decanen kunnen je hierbij helpen.

Voor het HBO moet je vóór 1 mei zijn aangemeld. Dat moet je doen via Studielink. Voor het MBO is de uiterste aanmelddatum 1 april. Aanmelden kan via de website van je gekozen MBO-opleiding.

Een aantal vervolgopleidingen heeft een beperkt aantal plekken (numerus fixus). Hiervoor moet je vóór 15 januari zijn aangemeld.

Hoe begin je
Een mooi startpunt voor je zoektocht naar een passende opleiding is de website studiekeuze 123 (zie ook overzicht hieronder). Hier vind je alle opleidingen, open dagen en een interessetest.

Open Dagen