SSgN: Leerlingen: Schoolkamp
SSGN

Inloggen (alleen voor personeel)
Skikamp 2012
Skikamp voor leerlingen klas 4, 5 of 6
De zomervakantie moet nog beginnen en toch al een berichtje over de winter én de sneeuw!  
Tijdens de voorjaarsvakantie van februari 2012 willen wij graag met onze leerlingen gaan skiën in Oostenrijk; in de skigebieden van Kirchberg en Kitzbühel, waar we verblijven in Hotel Kaiser in Kitzbühel.  

Wij vertrekken zaterdagochtend 18 februari 2012 vanuit Nijmegen en de terugreis staat gepland op vrijdag 24 februari.  
De reis houdt het volgende in: 
  • 7 daagse skireis (bus) 
  • hotel op basis van halfpension (ontbijt en avonddiner) 
  • 5 daagse skipas
  •  dagelijks les door Nederlandse skileraren 
  • beschikking over ski-/snowboard materiaa
  •  begeleiding door medewerkers van de SSgN 
 De totale kosten van deze reis bedragen € 595, = per leerling exclusief zakgeld en het eten tussen de middag op de piste. Desgewenst kan de reissom kan in termijnen worden voldaan.  De leerlingen kunnen zich aanmelden via: skiweek@ssgn.nl. Zodra wij deze aanmelding binnen hebben, ontvangen zij per mail een inschrijfformulier. Gaarne het formulier zo volledig mogelijk invullen, en uiterlijk vóór 9 september aanstaande per mail aan ons retourneren of inleveren op de administratie van de school.  
Bij voldoende inschrijving volgt er medio januari 2012 een informatieavond
 
 
Foto's skikamp: kijk in de fotogalerij onder het kopje Foto's in de linkerkolom. 

Zeilkamp




Het Zeilkamp wordt jaarlijks gehouden in de laatste schoolweek. Alle leerlingen vanaf klas 4 kunnen zich opgeven. Inschrijving voor het zeilkamp 2010 sluit op woensdag 12 mei.
We verblijven op zeilcentrum Top en Twel te Sneek (www.toptwel.com) Het centrum bestaat uit een fraaie monumentale boerderij en een kleinere accommodatie van waar de Valken vertrekken.
Medeleerlingen verzorgen de maaltijden en het programma, samen met een aantal schippers, leerlingen, oud-leerlingen en docenten.  Het is niet nodig om te kunnen zeilen maar als je wilt, kun je het wel leren!

Voor meer foto's van het Zeilkamp 2008: zie pagina Foto's in de linkerkolom of kijk op hyves.
 
Ardennenkamp

Ook het Ardennenkamp wordt gehouden in de laatste schoolweek. Het kamp staat onder leiding van de docenten LO, en staat open voor leerlingen vanaf klas 4.





Het Ardennenkamp 2010 wordt gehouden van dinsdag 13 t/m donderdag 15 juli.
We overnachten in 8-persoons blokhutten. Wat staat er in elk geval op het programma:
-    kanotocht op de Ourthe
-    bezoek aan de grotten van Hotton
-    mountainbiken in de heuvels van La Roche
-    dropping met kompas en kaart
-    wandelen op de steile helling van l' Herou in Nadrin
-    gezamenlijk ontbijt
-    barbecue

Zin? Geef je snel op bij je docent LO.